Керівництво Львівщини зустрілося з міністром юстиції КНР

Сьогодні, 1 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілися з делегацією Міністерства юстиції Китайської Народної Республіки (КНР) на чолі з міністром – У Аїн. Сторони обговорили потенційні напрямки співробітництва в галузі юстиції, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Очільник ЛОДА на початку зустрічі в особі міністра юстиції Китаю подякував китайському народові за ту підтримку, яку відчуває від нього Україна: “Як одного із світових лідерів роль і позиція Китаю сьогодні є особливо важливою для України”.

 

Олег Синютка, звертаючись до гостей, зауважив, що Україна сьогодні перебуває на шляху реформ і дуже важливою є реформа правосуддя. “Ми претендуємо на те, щоб Львівщина була лідером у здійсненні реформ”, – наголосив голова ЛОДА.

 

У свою чергу У Аїн акцентувала на тому, що в процесі розвитку торгово-економічної співпраці двох країн потрібно розширювати співпрацю у судово-юридичній галузі. “Ми маємо знайти методи та механізми, щоб ефективніше контактувати”, – переконана міністр юстиції Китаю.

 

Олег Синютка, говорячи про потенційні напрямки співробітництва, зупинився на об’єднанні зусиль юридичних шкіл двох країн для спільного навчання студентів: “Упевнений, що це був би такий добрий крок, який би сприяв ще більшій співпраці між Україною і Китаєм”.

 

Крім того, голова ЛОДА зауважив, що важливим є досвід у функціонуванні правової системи КНР, і запропонував обмін досвідом між структурними підрозділами системи юстиції Львівщини і аналогічними китайськими структурами. “Можливо, ми б започаткували спільний проект з реорганізації одного із таких підрозділів у Львівській області. Оскільки Міністерство юстиції України дуже багато речей по реформуванню розпочинає якраз у нашій області”, – сказав посадовець.

 

Очільник області торкнувся теми розвитку бізнесу і залучення інвестицій: “Бізнес в Україні, зокрема на Львівщині – є добре захищеним. Але, напевне, не всі підприємці, що репрезентують Китай, знають про це і не всі розуміють всю правову основу. Тому дуже важливо, щоб наші юридичні компанії співпрацювали з вашими, щоб надавати найкращі консультації для бізнесу. Таку юридичну групу ми можемо створити на Львівщині. Упевнений, що ця група стала б стимулом для приходу інвестицій із КНР”.

 

Крім того, сторони обговорили напрямки розвитку культурних зв’язків Львівщини і Китаю.

 

У Аїн запевнила, що як міністр юстиції вона готова сприяти зміцненню контактів у галузі освіти, законодавства, економіки і культури та постійно наповнювати новим змістом стратегічні відносини між країнами, а також окремими провінціями Китаю з Львівщиною.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ