Керівництво Львівської обласної ради зустрілося з делегацією Королівства Нідерландів

Керівництво Львівської обласної ради зустрілося з делегацією Королівства Нідерландів

На тлі запланованого в Нідерландах референдуму щодо Угоди про асоціацію України і ЄС у Львівській обласній раді відбулася зустріч керівництва ради з лідером партії Демократи-66 голландського парламенту Олександром Пехтольдом та його колегами. Повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Під час бесіди сторони обмінялися думками щодо низки актуальних питань співробітництва між Україною та Європейським союзом у контексті підготовки до консультативного референдуму, запланованого в Нідерландах на 6 квітня 2016 року.

Розпочинаючи зустріч, голова обласної ради Олександр Ганущин, зокрема зазначив: “Для нас важлива ваша позиція і до 6 квітня, і після 6 квітня. Сподіваюся, що наша зустріч додасть вам аргументів для голосування голландців на референдумі”.

Олександр Пехтольд зазначив, що вони спеціально приїхали в Україну, щоб побачити все своїми очами, поспілкуватися з людьми, відчути цінності українців. “Для нас однаково важливі і думки президента, і ваша, і простої людини з вулиці. Ми бачимо, що ваші цінності є Європейськими цінностями. Але яким би не був результат референдуму, знайте що це не ставлення Нідерландів до України, а це наше ставлення до Брюселю”.

Також на зустрічі говорилося про те, що в Україні виросло ціле покоління яке зростало в незалежній Україні, для якого нема сумніву щодо європейського вибору, вони знають європейські мови, вони їздять по світу, вчаться в європейських вузах.

В Королівстві Нідерланди 6 квітня 2016 року відбудеться референдум щодо ратифікації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ