Керівника Дрогобицького району оберуть на відкритому конкурсі

Львівська обласна державна адміністрація оголошує відбір кандидатів на посаду голови Дрогобицької районної державної адміністрації. Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у відборі, приймаються з 11 до 22 квітня 2016 року.

 

У відборі можуть брати участь особи, які є громадянами України; не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років); мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр); мають загальний трудовий стаж роботи не менше 5 років.

 

До участі у відборі не допускаються особи у випадку наявності у них обмежень, встановлених законами України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції” та “Про очищення влади”.

 

За результатами розгляду аплікаційних форм та інших поданих документів, кандидати на посади голів районних державних адміністрацій допускаються до проведення тестування. Кандидати, які успішно пройшли тестування, запрошуються на співбесіду. Співбесіда з претендентами проводиться на засіданні Комісії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ