Керівників Миколаївського та Перемишлянського районів оберуть на відкритому конкурсі

Львівська облдержадміністрація оголосила відбір кандидатів на посади голів Миколаївської та Перемишлянської районних державних адміністрацій. Документи від претендентів у керівники цих районів прийматимуться до 29 березня 2016 року, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У відборі можуть взяти участь особи, які є громадянами України, не досягли встановленого граничного віку перебування на державній службі (65 років), мають вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр), мають загальний трудовий стаж роботи не менше 5 років.

Не допускатимуться до участі у конкурсі кандидати, щодо яких встановлені обмеження законами України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції” та “Про очищення влади”.

Відбір нових голів РДА відбуватиметься у кілька етапів. Спершу претенденти на ці посади повинні подати Комісії документи. За результатами розгляду кандидати на посади голів районних державних адміністрацій допускаються до проведення тестування. Ті з них, які успішно пройшли тести, запрошуються на співбесіду, після якої Комісія з попереднього відбору затверджує список кандидатів, які можуть бути рекомендовані для призначення головою РДА.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ