Керівником Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій призначено Романа Лагіша

Від сьогодні, 26 лютого, директором Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій призначено отця Романа Лагіша, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Отець Роман Лагіш був рекомендований на заміщення посади директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, відповідно до рішення спільного засідання комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійної комісії гуманітарної політики.

 

Роман Степанович Лагіш народився 31.10.1981 року в Тернополі.

 

1999 р. – вступив до міжнародного монашого ордену Редемптористів. Згодом здобував філософську та богословську освіту у Львові та Польщі.

 

2007 р. – завершив Папську Теологічну Академію (ступінь магістра –спеціалізація історія). Виконував адміністративне служіння секретаря Львівської Провінції ЧНІ (Редемптористи) та інші душпастирські завдання (настоятель храму).

 

2012 р. – здобув другу вищу освіту в Інституті післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародне право і бізнес».

 

2010-2015 рр. – працював на різних посадах в структурах соціального захисту Львівської міської ради.

 

Здійснював служіння в структурі Патріяршої комісії у справах монашества УГКЦ(заступник голови), де відповідав за організацію та проведення різних всеукраїнських та міжнародних конференцій.

 

З 2013 р. – аспірант-здобувач кафедри давньої та новітньої історії України КНУ ім. Т. Шевченка (спеціалізація історія України XXcт.).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:24, понеділок, 20 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0