Кількість перепусток на в’їзд у центральну частину міста зменшилася

Як повідомили у ЛКП «Муніципальна дружина», станом на грудень 2016 року кількість перепусток на в’їзд у пішохідну зону центральної частини міста зменшилася у зв’язку з анулюванням перепусток за порушення правил Положення про порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Починаючи з серпня місяця ми видали 272 перепустки для автомобілів обслуговування та 270 для авто мешканців. Однак, станом на грудень 2016 року кількість перепусток зменшилася у зв’язку з анулюванням їх за порушення правил Положення про порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Було зафіксовано 36 наїздів на болард транспортними засобами без перепустки, що намагалися «проскочити» за трамваєм або зареєстрованим автомобілем», – розповів директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.

 

Зараз забезпечено цілодобову роботу системи в’їзду/виїзду в пішохідну зону центральної частини міста. Є 2 болардисти, які працюють 24 години на добу.

 

В’їзд транспорту відбувається відповідно до перепусток:

  • спецтранспорт – червона перепустка,
  • автомобілі, що обслуговують мешканців та заклади пішохідної зони центральної частини міста – жовта перепустка,

транспортні засоби мешканців – зелена перепустка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ