Кленова арка-2016: в навчаннях у Львові задіяні військові чотирьох країн

Сьогодні, 7 листопада, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки понад двісті українських, польських, литовських та канадських військовослужбовців взяли участь у церемонії відкриття багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка – 2016». Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

«Багатонаціональне навчання «Кленова арка-2016» сприяє поглибленню співпраці та зміцненню відносин у військовій сфері між Україною, Польщею та Литвою. Українські військовослужбовці здобули цінний досвід бойових дій і готові ним поділитися з нашими військовими партнерами. Впевнений, що спільні зусилля будуть ефективними й успішними», – зазначив співкерівник навчань з української сторони підполковник Ігор Скибюк.

 

За його словами, Збройні Сили України на навчанні представляють воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ. Переважна більшість військовослужбовців-десантників мають досвід участі у бойових діях в районі АТО.

 

До маневрів залучений особовий склад управління литовсько-польсько-української бригади під командуванням заступника командира полковника Володимира Юданова. А у ролі головних інструкторів та посередників виступають досвідчені офіцери ЗС Канади.

 

«Роль канадських інструкторів під час «Кленової арки-2016» в першу чергу полягатиме у наданні наставництва для військовослужбовців литовсько-польсько-української бригади і приданих підрозділів задля досягнення повної оперативної готовності. Під час навчання військовослужбовці з різних країн співпрацюватимуть, навчатимуться і ділитимуться набутим досвідом», – наголосив співкерівник навчання з канадської сторони підполковник Джон Вудгейт.

Військові маневри триватимуть близько двох тижнів. Вони сприятимуть покращенню міжнародних військових відносин між збройними силами країн-учасниць і підвищенню рівня взаємодії багатонаціональних сил.

Планується, що під час «Кленової арки-2016» командний склад одного із батальйонів ВДВ, офіцери якого нещодавно повернулися з району проведення АТО, у складі багатонаціональної бригади набуде навиків для виконання операцій з підтримки миру.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:10, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:47, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:46, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0