Колегія Львівської ОДА затвердила стратегічні цілі на 2017 рік

Збільшення щорічних темпів промислового виробництва, мікрокредитування бізнесу, у тому числі учасників АТО, розвиток інфраструктури – такі стратегічні напрямки роботи господарського комплексу затвердила 23 березня Колегія Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На засіданні також схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік.

 

Для максимального використання економічного потенціалу регіону, серед пріоритетів на 2017 рік Колегія визначила підвищення доданої вартості продукції та нарощування промислового виробництва, енергозбереження, розвиток туристично-рекреаційного та агропромислового комплексу, захист вразливих верств населення та покращення інвестиційного іміджу області.

 

Як зазначив директор департаменту економічного розвитку Львівської ОДА Роман Филипів, у 2016 році соціально-економічний розвиток області характеризувався позитивною динамікою промислового виробництва, поліпшенням ситуації у сфері залучення інвестиційних ресурсів та фінансової спроможності місцевих бюджетів.

 

За його словами, минулоріч на Львівщині відкрили 50 нових підприємств, створили близько 12 тисяч робочих місць, а також майже 2,5 тисяч місць у дитсадках та школах. Серед досягнень – у 2016 році удвічі розширилась зона покриття 3G, побудували 500 км доріг та провели ремонтні роботи на 1300 об’єктах у більшості населених пунктів області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ