Команда жінок-важкоатлеток Львівщини виборола «бронзу» на Чемпіонаті України серед молоді

У Коломиї, 7-11 серпня 2018 року, відбувся Чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Загалом у чемпіонаті брали участь  команди жінок із 18 областей України.

 

Жіноча збірна команда Львівської області виборола III загальнокомандне місце, випередивши сильні команди з інших регіонів. У скарбничці наших важкоатлеток – 261,5 очок. Перемогу здобули важкоатлетки з харківщини (568,5 оч.), а друге місце у донеччан (427 оч).

 

Призерками змагань в особистій першості стали дві спортсменки Львівщини. Зокрема, багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань, майстер спорту Діана Нагорнюк у ваговій категорії до 90 кг – посіла 2 сходинку п’єдисталу. Несподівано також третьою стала молода спортсменка Маргарита Закашевська у важкій ваговій категорії.

 

Варто зазначити, що за останні роки жіноча важка атлетика, як окремий вид спорту набуває активного розвитку на Львівщині!

 

Результати жіночої збірної команди Львівської області:

 

Діана Нагорнюк 2 місце у ваговій категорії до 90 кг (тренери: Товстоног О., Гентош А., Кононенко В.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Львів.

Маргарита Закашевська – 3 місце у ваговій категорії + 90 кг (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Софія Константинова – 6 місце у ваговій категорії до 75 кг (тренери: Товстоног О., Кононенко В.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Львів.

Тетяна Малявська – 8 місце у ваговій категорії до 63 кг (тренер: Товстоног О.) КДЮСШ «ім. Кутенка» ЗСУ, м. Львів.

Ольга Леонович – 9 місце у ваговій категорії до 75 кг (тренер: Косів О.) КДЮСШ «ім. Кутенка» ЗСУ, м. Жидачів.

Наталія Каралюс 10 місце ваговій категорії до 58 кг (тренери: Мартинюк Я., Дребіт А.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Ярина Петрук – 11 місце у ваговій категорії до 48 кг (тренер: Товстоног О.) КДЮСШ «ім. Кутенка» ЗСУ, м. Львів.

Анастасія Андрющенко – 12 місце у ваговій категорії до 63 кг (тренер: Товстоног О.) КДЮСШ «ім. Кутенка» ЗСУ, м. Львів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ