Комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Львова доповнили трьома новими пунктами

Сьогодні на сесії міської ради проголосували за внесення змін до ухвали міської ради «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова». Внесені зміни передбачають доповнення програми трьома новими заходами.

«Проектом ухвали ми забезпечуємо розширення комплексної програми на добровольців учасників АТО – мешканців міста Львова, а також доповнюємо нашу комплексну програму трьома пунктами. Це проживання для певної категорії учасників АТО на території міста Львова, реабілітація учасників АТО, які стали інвалідами, мова йде про інвалідів-спинальників а також інвалідів, які втратили кінцівки та інші частини тіла. І третє – надання одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих учасників АТО до дня Святого Миколая», – зазначила Оксана Рубай, в. о. голови Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в.о. керівника міського Центру надання послуг учасникам бойових дій.

Як зазначено у пояснювальній записці до проекту ухвали, програму доповнюють новими заходами щодо:

– забезпечення тимчасовим безоплатним проживанням учасників АТО та членів їх сімей, які приїхали до м. Львова з метою: проходження медичного обстеження за скеруванням медичного закладу; забезпечення догляду за постраждалим під час лікування/реабілітації; відвідування могили загиблого на Личаківському кладовищі; участі в урочистостях та інших заходах міста; одноденного гостьового візиту (постраждалим учасникам та членам сімей загиблих).

– надання одноразової матеріальної допомоги на реабілітацію постраждалих учасників бойових дій: інвалідам – спинальникам (І група інвалідності) – у розмірі 50  тис. грн.; інвалідам, які втратили кінцівку, інші частини тіла (ІІ група інвалідності) – у розмірі 10 тис. грн.

– надання одноразової матеріальної допомоги дітям (до досягнення ними 23 років) загиблих та зниклих безвісти учасників АТО до Дня Святого Миколая у розмірі 10 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ