Комунальники обстежили понад 500 зелених насаджень у місті

Торік відділ екологічного нагляду, що проводить обстеження парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, рекреаційних зон щодо утримання зелених насаджень, засмічення територій тощо, обстежив понад 500 зелених насаджень у місті. Про це повідомив керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Відтак, було оформлено 9 протоколів про адмінправопорушення та видано 209 приписів для усунення цих порушень. Паралельно опрацьовані звернення і скарги мешканців щодо самовільного зрізання дерев. Загальна сума збитків, за якими можна було скласти протоколи і притягнути осіб до відповідальності, становить  понад 44 тис. грн. Тому було проведено 7 претензій для відшкодування цих збитків.

Як додав керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, цього року планують промоніторити до початку навчання дитячі майданчики на території  дитсадків, де є ймовірність ризику падіння чи пошкодження дерева.

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ