Кошти, виділені парку «Знесіння», підуть на освітлення, велодоріжки та благоустрій території

В 2016 році на розвиток Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» з бюджету розвитку міста виділено понад 2 млн. грн. Кошти будуть використані на реалізацію низки важливих проектів: будівництво велосипедної доріжки з тротуаром, облаштування зовнішнього освітлення, виконання проекту Візит-центру Парку на базі існуючого інформаційно-освітнього центру, що на вул. Довбуша,24, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Також планується приступити до виконання проектів з благоустрою озера та виноградників. На початок травня планується відкриття Мотузкового парку в районі Чернечої Гори (біля дитячого майданчику). Виконання здійснюється за кошти інвестора.

 

На початку 2016 року до розвитку парку приєдналися учасники Lviv Young Project.

 

На будівництво велодоріжки з тротуаром буде витрачено 750 тис. грн. Проектні роботи вже завершені, а сам проект буде реалізовано найближчим часом. Загальний кілометраж обладнаної велодоріжки становитиме близько 300 метрів і цей маршрут пролягатиме в районі вул. Чернеча Гора (район центральної алеї) до залізниці (до Професорської колонії).

 

Освітлення в парку планується завершити впродовж року; проектні роботи вже виконано. На реалізацію проекту буде витрачено  близько 1,2 млн грн. Освітлення буде облаштовано на таких ділянках паркової зони: з вул. Опришківської (від Високого Замку) до вул. Олекси Довбуша (біля гори Лева) до вул. Липківського; по всій ділянці вул. Чернеча Гора; на вул. Харківській і до залізниці; з вул. Барвінських до вул. Лисенка. Загалом, буде встановлено 86 опор, протяжність освітлених доріг парку складе 3 км.

 

Проект візит-центру складається з багатофункціонального соціокультурного осередку, що заплановано реалізувати на території діючого інформаційно-освітнього центру парку, що на вул. Довбуша, 24. Проектні роботи будуть виконані впродовж наступних двох місяців. Візит-центр міститиме великий конгрес-хол, конференц-зали, офісні приміщення, кафе/ресторан, хостел/готель, оглядовий майданчик. Сама будівля матиме сучасну стильну архітектуру та дах, який можна буде експлуатувати для різноманітних заходів на відкритому повітрі.

 

Мотузковий парк буде реалізовано  у співпраці з приватною компанією-інвестором. Запроектована ця атракція на вул. Чернеча Гора, неподалік дитячого майданчика.  Мотузковий парк прийме перших відвідувачів вже у травні цього року.

 

Проект винограднику стартував в 2015 році з ініціативи міжнародних волонтерів. За планом, проектні роботи заплановано виконати у другій половині2016 року. На даному етапі відбувається розрахунок кошторису.

 

Озеро – одне з найгарніших місць відпочинку в парку, але зараз воно перебуває в досить занедбаному стані. Виконання проектних робіт з благоустрою озера також планується на другу половину 2016 року. Проект буде включати: очищення самого озера, впорядкування території навколо, будівництво сучасних альтанок, волейбольної площадки та благоустрій зони відпочинку. Вартість проекту буде уточнена додатково при детальних розрахунках.

 

Співпраця з Lviv Young Project

На початку 2016 року до розвитку парку приєдналася команда небайдужих містян, які прагнуть позитивних змін та яким не байдужа доля парку. Молоді ентузіасти вже працюють над низкою проектів, зокрема, це розробка туристичних маршрутів та облаштування на території лавок, налагодження системи комунікації з відвідувачами – через навігаційну систему та інформаційну кампанію в інтернеті, а також створення логотипу та брендбуку парку для кращої ідентифікації та побудови позитивного іміджу.

 

Керівництво парку «Знесіння» та команда Lviv Young Project переконані, що реалізація вказаних проектів зробить парк більш відвідуваним і комфортним для львів’ян та гостей міста.

 

Довідка: Lviv Young Project – програма молодіжних соціальний проектів при Львівській міській раді, частина програми стажування «Перший кар’єрний крок» . «Lviv Young Project» – це не тільки програма молодіжних проектів, яка забезпечує формування та професійний супровід студентських робочих груп, громадсько-активної молоді міста, а, першочергово,  – це платформа, яка надає можливість реалізації студентських проектів спільно з органами місцевого самоврядування.КоментаріВлас коментує:
16:00, середа, 2 березня 2016
 

Дуже добре. Раджу львівським археологам не прогавити свій шанс, бо такої нагоди отримати дозвіл на пошуки ще довго не буде. А сенсаційні відкриття -гарантовані!

 

[…] Джерело: www.lviv.tv […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ