Куди у Львові нести заяву на приватизацію житла?

З 1 квітня заяви про приватизацію житла можна подавати на нову комунальну установу – Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду. Районні відділи приватизації державного житлового фонду вже ліквідовують. Про це інформує ЛМР.

«На сьогодні відділи практично діяли в двох районах – Галицькому і Франківському, які приймали документи на приватизацію по всьому Львову. Галицький відділ приймав Галицький і Личаківський райони, а Франківський – Залізничний, Шевченківський і Франківський райони.

Ухвалою сесії минулого року, у зв’язку зі зменшенням кількості заяв на приватизацію, оскільки були зменшені повноваження відділів приватизації житла по реєстрації, були ліквідовані відділи приватизації. З метою оптимізації, була створена ухвалою одна комунальна установа – Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду. Станом на сьогодні, вже розпочата процедура ліквідації старих відділів приватизації і є створена нова комунальна установа, яка з 1 квітня буде приймати документи. Управління комунальної власності внесе зміни в адміністративні картки. І з 1 квітня через ЦНАП можна буде подавати заяви про приватизацію житла на нову установу», – пояснює начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ