Лісгоспи Львівщини оновлюють техніку

За 3 місяці цього року лісові господарства області придбали техніки на суму 11,7 млн грн. Зокрема лісгоспи закупили 5 тракторів, один форвардер, 2 лісовозних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами. Про це повідомив начальник Львівського обасного управління лісового там мисливського господарства Анатолій Дейнека. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

За його словами, свій тракторний парк оновили  ДП “Бібрське ЛГ”, ДП “Дрогобицьке ЛГ”, ДП “Золочівське ЛГ”, ДП “Сколівське ЛГ”. Окрім того, ДП “Бродівське ЛГ” закупило другий форвардер Амкадор 2662-01 вартістю 5740 тис грн, а ДП “Буське ЛГ” придбало 2 лісовозних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму близько 3 млн грн.

 

“Впровадження нової лісовозної та трелювальної техніки дасть можливість значно зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротити затрати коштів на ремонт та утримання в технічно-справному стані морально застарілої та фізично зношеної автомобільної та тракторної техніки”, – підкреслив Анатолій Дейнека.

 

Слід додати, що державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ в 2016 році планують закупити нову техніку та обладнання на суму близько 40 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ