Лісогосподарські підприємства сформували виробничу програму на 2017 рік

Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ підготували виробничу програму І кварталу 2017 року для своєчасного формування лотів на загальні аукціонні та спеціалізовані торги, які відбудуться 15 та 9 грудня відповідно. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, у І кварталі наступного року планується заготовити 194,1 тис м3 деревини, у т. ч. від рубок головного користування – 141,7 тис м3 та 52,4 тис м3 від рубок, пов’язаних із веденням лісового господарства. Лісогосподарськими підприємствами у своїх цехах буде перероблено близько 48,3 тис м3 деревини. Планується випустити 10,3 тис м3 обрізних хвойних пиломатеріалів, з яких 7,9 тис м3 реалізувати на експорт; 4,8 тис м3 заготовок до європіддонів, з яких 3,5 тис м3 – на експорт; виготовити та поставити внутрішнім споживачам 7,4 тис м3 технологічної тріски.

 

Детальніше з виробничою програмою І кварталу 2017 року можна ознайомитися – тут.

 

Окрім того, для забезпечення своїх виробничих потреб сировиною ОУЛМГ запрошує вітчизняні деревообробні підприємства взяти участь в аукціонних торгах: загальних – 15 грудня та спеціалізованих – 9 грудня.

 

Загальні аукціонні торги проводитиме Товарна Біржа “Львівська Універсальна”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ