Лісокористувачі на Львівщині перейдуть до вибіркової системи вирубки лісу

Днями за ініціативи Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства на Львівщині провели навчальний семінар для керівників та спеціалістів державних лісогосподарських підприємств. Всім постійним лісокористувачам області доручено забезпечити перехід на використання вибіркової системи рубок лісу. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Національному лісотехнічному університету України виділили кошти на підготовку проектів змін до чинних нормативно-правових актів, що мають стати юридичною нормою на загальнодержавному рівні.

 

«Перехід до вибіркової системи рубань лісу на засадах наближеного до природи лісівництва –  це пріоритетний напрям ведення лісового господарства в області. Громадськість готова підтримати проведення таких заходів і допомогти в удосконаленні нормативно-правових актів», – наголосив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

 

Для навчання спеціалістів державних лісогосподарських підприємств будуть проводити польові семінари.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ