ЛКП «Лев» отримало результати дослідження ще двох зразків невідомої рожевої речовини

ЛКП «Лев» отримало результати хіміко-токсикологічного дослідження ще двох зразків рожевої речовини, знайденої у Львові щодо якої неодноразово у соцмережах висловлювались підозри львів’ян, що це розкидана отрута. За результатами аналізу слідів отруйних речовин не виявлено. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як вже інформувало ЛКП «Лев», перший зразок такої речовини, наданий на аналіз, пройшов дослідження і було виявлено, що це виноматеріал. ЛКП «Лев» подало на наліз ще два зразки, забрані у Львові – сніг зі слідами рожевої речовини та шматок хліба. Аналіз проведено на кафедрі нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.

 

У результаті останнього дослідження встановлено, що рожева речовина – це «розчин анілінового барвника, типу флюоресцеїн або еозин. Червоні включення у фрагменті білого хліба являють собою залишки фруктового варення з червоних плодів або ягід».

 

Документ також містить висновок: «Наданий матеріал не є токсичним для теплокровних тварин та не становить загрози для людини».

 

Нагадуємо, у соцмережах неодноразово висловлювалась підозра, що це – розкидана отрута для собак. З метою перевірки цього факту, в кінці січня зразок такої речовини до ЛКП «Лев» доставив мешканець міста, і його передали на дослідження на кафедру нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького. Результати аналізу не виявили в зразку отруйних речовин. Читати детальніше: https://goo.gl/VVrFhy Згодом було передано на аналіз ще два зразки, забрані у Львові.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ