ЛКП «Муніципальна дружина» перейменують в ЛКП «Муніципальна варта»

Сьогодні під час пленарного засідання депутати проголосували ухвалу про перейменування ЛКП «Муніципальна дружина» в ЛКП «Муніципальна варта». «За» проголосувало 46 обранців. Про це інформує ЛМР.

 «На сьогоднішній день в першому читанні Верховна Рада прийняла закон Про муніципальні варти і, відповідно, ці  рішення стосуються не тільки міста Львова, а й цілої України.

Реструктуризація «Муніципальної дружини» триває вже три роки, оновлено весь колектив, ви бачите зміни, тому що маємо набагато більше повноважень. В цілому салоган «дружинник» є занадто застарілим, він існує ще з Радянського Союзу. На базі комунального підприємства створено громадське формування «Муніципальна варта», і ви бачите, змінено всі шеврони, тому що дружинник – вже не той салоган, який має використовуватися», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Зазначимо, що комунальне підприємство виконує повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення на території міста законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів та майна територіальної громади, в межах наданих повноважень; захисту депутатів та посадових осіб міської ради від протиправних посягань, які пов’язані із здійсненням повноважень та основних завдань, а також від перешкоджання у виконанні ними службових обов’язків.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ