ЛКП не можуть розрахуватись за вивіз ТПВ через державні борги за пільги і субсидії

ЛКП не можуть розрахуватись за вивіз ТПВ через державні борги за пільги і субсидії. Станом на сьогодні у м. Львові непогашеною залишається заборгованість в сумі 493 489,7 тис. грн. за надані пільги та житлові субсидії на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, величезна сума заборгованості негативно впливає на життєдіяльність міста.

Станом на сьогодні, 26 лютого, у м. Львові непогашеною залишається заборгованість в сумі 493 489,7 тис. грн. за надані пільги та житлові субсидії на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг. З них: за надані послуги теплопостачання – 218 560,1 тис. грн., газопостачання – 205 245,7 тис. грн., квартирну плату – 31 177,7 тис. грн., електроенергію – 22 500,2 тис. грн., водопостачання – 16 006,0 тис. грн. Зазначена заборгованість склалась у зв’язку з проведенням фінансування не в повному обсязі впродовж 2017 та 2018 років.

«Найбільша заборгованість за теплопостачання – 218,5 млн. грн. і газопостачання – 205 млн. грн. Також маємо велику заборгованість по ЛКП, що зумовлює вже їхню заборгованість за вивіз ТПВ, обслуговування ліфтів, оплату за електроенергію.

Не відшкодовано пільги і субсидії ЛМКП «Львівводоканал». Це спричиняє заборгованість «Львівводоканалу» за електроенергію. На підприємство надійшов лист від ПАТ «Львівобленерго», що в разі не погашення заборгованості буде відключено подачу електрики на об’єкти ЛМКП «Львівводоканал».

Отож, ситуація напружена. Заборгованість по відшкодуванню пільг і субсидій не зменшується, а навпаки, зростає», – розповіла Ірина Маруняк директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, з огляду на заборгованості по пільгах і субсидіях теплопостачальні підпримства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ