Львів допоможе збудувати садочок для мешканців Рясне-Руської

Сьогодні, 8 листопада, під час брифінгу щодо порозуміння та компромісу у вирішенні 25-річного конфлікту щодо погодження меж між Львовом та с. Рясне-Руська, міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що будуть передбачити кошти в бюджеті Львова наступного року на субвенцію для будівництва садочка у с. Рясне-Руська.

 

«Ще одне питання, яке в нас було дискусійне. Як ви знаєте, Рясне-Руська – це велика громада. Там проживає достатньо багато людей, які працюють у Львові, і там є багато дітей. В Рясне-Руській нема садочку, хоча вони мають виготовлену проектну документацію на будівництво садочка. Насправді для міста Львова вигідно допомогти їм збудувати садочок, щоби ті діти могли бути там, де вони живуть, а не бідні батьки дітей мають возити до Львова.

 

Ми також будемо передбачати кошти в бюджеті наступного року на субвенцію для будівництва садочка, певну свою частину від міста Львова. Всі ми є українці і повинні один одному допомагати», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ