Львів очистять від комуністичної символіки

19 лютого міський голова Львова підписав розпорядження «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у м. Львові», повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

У розпорядженні передбачено, щоб Галицька районна адміністрація здійснила демонтаж об’єктів, які є символікою комуністичного тоталітарного режиму, розміщених на території міста Львова, з подальшою передачею до Меморіального музею тоталітарних режимів «територія Терору».

 

Йде мова про такі об’єкти:

 

демонтаж меморіальної таблиці О.Гаврилюку та С. Тудору на фасаді будинку №48 на вул. П.Дорошенка;
демонтаж тримачів для прапора, розташованих на фасаді будинків №18, 22, 24, 28 на вул. Шота Руставелі.

 

Також у розпорядженні передбачено здійснити перейменування вулиць, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, через приєднання:

 

Вул. Г.Петровського – до вул. В.Сосюри (з відповідною зміною поштових адрес).
Вул. І.Мележа – до вул. Земельної (з відповідною зміною поштових адрес).

 

Личаківська та Шевченківська районні адміністрації повинні протягом місяця забезпечити присвоєння нових поштових адрес та виготовлення і встановлення табличок з новими назвами вулиць.

 

Нагадаємо, виконавчими органами Львівської міської ради за участю відповідних експертів здійснено аналіз можливих місць розміщення символіки комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів на території Львова та назв вулиць й інших об’єктів топоніміки, що можуть вважатись символікою комуністичного тоталітарного режиму.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ