Львів поглибить співпрацю із Краковом

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з польською делегацією на чолі з Головою Ради Кракова Боґуславом Косьмідером. Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці й партнерства, а також поділилися досвідом у сфері управління містом. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Іноземний гість зізнався, що востаннє був у Львові ще у 2007 році, тож йому дуже приємно відзначити позитивні зміни, які трапились тут впродовж останніх 9 років. Водночас, міський голова зазначив, що авіасполучення між Львовом та Краковом могло б значно спростити комунікацію між містами та поглибити їхню співпрацю. «Це могло б дати більше шансів для партнерства між містами. Чудовий приклад – авіарейс із Кракова до Львова під час Євро-2012. Однак це тривало лише 1 сезон, тож було б чудово зараз відродити таке авіасполучення», – зазначив Андрій Садовий.

 

Окрім цього, сторони обговорили роботу депутатських корпусів Львова та Кракова, позитивний досвід Польщі у вирішенні проблеми зі сміттям та можливість його впровадження у Львові, а також потенційні проекти, які можна спільно реалізовувати двома містами.

 

Відзначимо, що з боку польської делегації були присутні також депутати Краківської міської ради, серед яких представники фракцій «Громадянська платформа» та «Право і справедливість». З боку Львівської міської ради були присутні місцеві депутати, а також секретар Ради Анатолій Забарило й керівник міського управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ