Львів представили на виставці нерухомості у Каннах

Сьогодні стартувала міжнародна виставка нерухомості MIPIM-2016. У межах події о 16:00 год за українським часом відбулося відкриття львівського стенду, який єдиний представляв місто України. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Міжнародна виставка триватиме до 18 березня, вона охоплює 89 країн. Подія відбувається щороку, а територія площі на якій відбувається МІРІМ складає 17 700 квадратних метрів. Загальна кількість відвідувачів –  21 400 гостей.

 

У рамках заходу можна ознайомляться з екстраординарними проектами, бізнес-послугами та світовими інноваційними рішеннями 2445 компаній. Цьогоріч виставка зібрала майже 22 тисячі учасників, серед яких найбільш впливові гравці міжнародного ринку нерухомості.

 

«Сьогодні Львів представляє свої інвестиційні проекти на найбільш престижній виставці нерухомості MIPIM. Один із ключових міських проектів – Congress and Expo Center. Офіційно відкрили стенд за участю Андрія Садового, а до того розповідали відвідувачам про Львів», – розповіла Ліна Остапчук, директор ЛКП «Агенція з підготовки подій».

 

Цього року серед представників 89 країн світу Львів презентували 10 компаній, а також Львівська міська рада. Загалом на виставці Львів представляло близько 30 людей. Зокрема на презентації стенду був присутній мер міста Андрій Садовий. Організацією учасників займалася в.о. начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Ольга Сивак.

 

«Ми вирішили поїхати на цю виставку заради загальної промоції міста – востаннє місто було на цій виставці у 2008 році. Якщо ми позиціонуємо себе європейським містом з високим рівнем розвитку, ми повинні брати участь у таких подіях», – розповіла Ольга Сивак.

 

На виставці Львів також представляють компанії «Ріел», голландська «CTP», «Технопарк» та «Електрон».

 

Основна ідея MIPIM – це налагодження контактів та спілкування, тож завдання представників Львова – розповідати та знайомитися з інвесторами, представниками бізнесу та інших секторів.

 

«Тут є компанії з цілого світу. Ми, на жаль, не перші в списках на інвестиційній карті, тому треба показувати цікаві проекти, розказувати, ламати стереотипи, довести, що Львів має що запропонувати на європейському рівні», – додала Ольга Сивак.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ