Львів є авангардом у перетворенні України до європейської країни, – Пайєтт

Більш, ніж 50 електронних послуг, відкритий бюджет, понад 100 закупівель у системі ProZorro та 1,5 тис. виданих карток мешканця – лише частина того, що було зроблено у Львові торік у рамках реалізації Програми цифрового перетворення. Основні результати діяльності у Львові як електронному місті, а також плани щодо майбутніх проектів, які реалізовуватимуть цього року, презентували сьогодні у Львівській міській раді Надзвичайному і Повноважному послу США в Україні, журналістам та громадськості. Напрацювання Львова отримали схвальні відгуки Надзвичайного та Повноважного посла США в Україні. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я особливо тішусь своїм візитом, бо цього разу привіз усю команду Посольства сюди. Ми проводимо за підтримки міського голови Дні Америки у Львові. Програма включає у себе концерти, фільми, відкритий ярмарок завтра перед Оперним театром. Це радісний збіг, що Дні Америки проходять водночас з проведенням заходів Днів Європи у Львові. Це відображає нашу тісну співпрацю з Послом Яном Томбінські і нашу налаштованість давати підтримку Україні.

 

Це чудова нагода нагадати про те, що Львів є авангардом у перетворенні України до справді сучасної європейської країни. Думаю, той брифінг, який продемонструвала щойно пані Яніка Мерило, є яскравим прикладом цього. Думаю, що одна з найцікавіших речей, яка відбувається, як молоді реформатори, застосовуючи технології, сприяють перетворенню в Україні та сприяють подоланню корупції. Мені дуже цікаво, що модель, яка працює тут, у Львові, як вона поширюється та застосовується в містах, наприклад, Дніпро, Миколаїв. По дорозі сюди я зазначив у розмові з паном мером, що дуже важливо – це робота і зусилля, які в цьому напрямку зараз здійснюються у Маріуполі. Це місто було окуповане російськими військами. Зараз це місто є частиною єдиної України. Вони дуже добре докладають зусиль для запровадження відкритих даних, електронного урядування та надання адміністративних послуг для громадян. Я також мав розмову з паном Гройсманом щодо реформування митниці. Це важливо для Львова, як воріт до Європи. В цій розмові ми торкнулись нового проекту, який здійснюється під наглядом американської агенції з міжнародного розвитку – це запровадження 4 пілотних постів на митницях тут, на Заході України, вже у додаток до тієї роботи, яка ведеться в Одеській області. Це така сама модель, як і модель Відкритий бюджет. Щоби у відкритий спосіб усі транзакції, які відбуваються, відображались електронно на веб-сайті і таким способом звузити можливості корупційних дій», – розповів Джеффрі Пайєтт, Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ