«Львівавтодор» підписав договір з «Онур» на проведення реконструкції вул. Замарстинівської

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», вчора, 6 лютого, підприємство уклало договір-підряду «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Переможцем тендеру стало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

 

«Ціна договору «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)», який ми уклали з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», 84476020 грн. Тривалість будівництва відповідно до проекту організації будівництва (ПОБ) становить 22 місяці. Роботи плануємо розпочати після отримання дозволу на початок робіт. Дозвіл на початок робіт очікуємо отримати в найближчий час», – повідомив Олексій Хміль, речник ЛКП «Львівавтодор».

 

Нагадаємо, проект «Реконструкція вулиці Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної) у м. Львові виготовлений у 2015 р інститутом ДПІ «Містопроект» ЛМР на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і у 2017 р переданий для його реалізації замовнику – ЛКП «Львівавтодор». У зв’язку зі змінами вартості матеріальних ресурсів, рівня заробітної плати, ЛКП «Львівавтодор» у 2017р замовлено коригування проекту в тому ж ДПІ «Містопроект»

 

У травні 2017 р укладено угоду з ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» на проведення експертизи проекту по цьому об’єкту. За дорученням Центральної служби експертизи, експертизу проекту виконала філія ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» у Львівській області. Дата оголошення тендеру – 28 вересня 2017 року.

 

Проектом передбачено:

 

– реконструкція вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км;

– перекладка каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській в межах реконструкції вулиці, заміну ділянок колекторів з бокових вулиць, заміна усіх  випусків з житлових будинків та випусків з дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів з влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200-2000 мм;

– заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів з бокових вулиць, влаштування гідрантів та запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць;

– влаштування дренажу дорожнього полотна;

– влаштування зовнішнього освітлення;

– захист мереж електропостачання , систем зв’язку;

-заміна газопроводів середнього і низького тисків;

– влаштування контактної мережі трамваю.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ