«Львівобленерго» повідомило графік відключень на 7-22 червня

ПАТ «Львівобленерго» повідомило про графік планового відключення електроенергії на 7-22 червня. Про це повідомила прес-служба товариства.

 

7 червня споживачам  по вул. Калнишевського, Кругова, Роксоляни, Блажкевича, Повітряна, Немирівська, На Чвертях, Загородня в зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт  на підстанції № 450; по вул. Широка, Гніздовського в   зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт підстанції № 864.

 

8 червня: по вул. Котка, Шумського, Нагірних, Сарненська, Бенцаля, Сметани, Мила, Рудницького, Кн. Ольги  в зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт  на підстанції №155; по вул. Совковича, Белзька, Петрусенко, Молочна, Потелицька, Таращанська, Поворотна, Новознесенська в   зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанції № 1500.

 

10 червня споживачам по вул. Бойчука,  Музики,  Айвазовського  в зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на повітряній лінії від підстанції №680.

 

22 червня абонентам по вул. І. Франка  в зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанції №941.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ