Львівщина активізує культурну та освітню співпрацю із Аргентиною

У п’ятницю, 11 серпня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Українського культурного товариства «Просвіта», що у Аргентині.

 

Під час зустрічі сторони наголосили на необхідності пошуку нових шляхів співробітництва між Україною, зокрема Львівщиною, та Аргентиною. Відтак, очікується посилення співпраці у галузі освіти та культури.

 

«Українська діаспора відіграє величезну роль у міжнародній спільноті, бо є важливим демографічним, соціально-культурним та інформаційним ресурсом України у світі. Українці, де б вони не проживали, вболівають за розвиток демократичної України і своїми досягненнями поліпшують міжнародний імідж нашої держави, – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. – Саме тому важливою є співпраця з діаспорою та налагодження контактів українців, які проживають за межами держави, з етнічною Батьківщиною».

 

Сторони домовились про реалізацію спільних гуманітарних та культурно-освітніх проектів. Так, у Аргентину передаватимуть книги українською мовою, проводитимуть популяризацію української мови та культури, налагоджуватимуть партнерські зв’язки між навчальними закладам, зокрема організовуватимуть обмін та стажування для студентів.

 

«Ми прагнемо підтримувати різні аспекти української культури, адже вона є важливою частиною життя мільйонної діаспори людей, які живуть за межами України, – наголосив голова  Українського культурного товариства «Просвіта» Петро Маслюк.

 

Окрім того, обговорили можливість участі творчих колективів з Аргентини у фестивалях Львівщини, а також проведення мистецьких виставок та презентації музичного мистецтва регіону.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ