Львівщина долучилася до обговорення транскордонних проектів

Днями у м. Люблін Республіки Польща на засіданні групи з питань управління та реалізації Стратегії транскордонного співробітництва Люблінського воєводства, Львівської, Волинської та Брестської областей на 2014-2020 роки обговорили спільні транскордонні проекти та мережу співпраці в рамках Стратегії. Про це повідомили в департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

На зустрічі були присутні представники Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради, Асоціації Ради Львівщини, Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна, уряду Маршалківського Люблінського воєводства, Волинської обласної ради, Брестського транскордонного інформаційного центру, Брестського обласного виконавчого комітету, Асоціації Єврорегіон Буг.

За підсумками зустрічі затвердять конкретний план реалізації Стратегії та спільних транскордонних проектів.

Нагадаємо, що наприкінці 2012 року в білоруському Бресті під час засідання Ради транскордонного об’єднання Єврорегіону Буг, було прийнято рішення про підготовку спільної “Стратегії транскордонного співробітництва Люблінського воєводства та Волинської області, Львівської області та Брестейської області на 2014-2020 роки”. Згодом вона була затверджена усіма сторонами.

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Поліни Лі, стратегія сприяє залученню європейських коштів для підтримки сталого соціально-економічного розвитку та вирішення пріоритетних завдань польсько-українсько-білоруського прикордоння.

Слід зазначити, що всі чотири східні польські воєводства Польщі – Вармінсько-Мазурське, Підляське, Люблінське та Підкарпатське активно співпрацюють з Україною.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0