Львівщина лідирує за кількістю “контрактників” ЗСУ

Львівська область займає перше місце в Україні за кількістю набраних у минулому році військовослужбовців до лав Збройних Сил України на службу за контрактом.Про це повідомив під час прес-конференції у середу, 17 лютого, старший офіцер відділу комплектування та призову Львівського обласного військового комісаріату, майор Петро Сторожук. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

“Основні вимоги до кандидатів на контракту службу – це вік від 18 до 60 років, відповідна фізична підготовка та придатність за станом здоров’я, – зазначив Петро Сторожук. – Для військовослужбовців, які зголошуються служити за контрактом передбачено хороше грошове забезпечення – від 7 тисяч гривень, соціальні гарантії, можливість отримати житло та змогу навчатись у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби”.

 

Т. в. о. заступника військового комісара обласного військкомісаріату Олег Полутренко наголосив, що у Львівській області завершився один з етапів організації військових комісаріатів, основним завданням якого був відбір військовослужбовців за контрактом і укомплектування Збройних сил відповідними фахівцями.

 

Нагадаємо, усіх зацікавлених просять звертатись у районні військові комісаріати або обласний військовий комісаріат. Конт .тел: (032) 260-26-44.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ