Львівщина налагоджує співпрацю із китайською провінцією Сичуань

Сьогодні, 5 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із делегацією провінції Сичуань, Китайської Народної Республіки. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Очільник області подякував гостям за візит та ознайомив їх із динамікою розвитку економіки Львівщини, а також поділився планами щодо пріоритетних напрямів співпраці із КНР.

 

«Ми зацікавлені у розбудові мережі альтернативної енергетики, зокрема сонячних електростанцій. Окрім того, співпрацю з провінцією Сичуань варто спрямовувати також в освітнє та туристичне русло. Китайські інвестори, які планують співпрацю із Львівщиною, зустрінуть тут найкращі умови для ведення бізнесу», – зазначив Олег Синютка.

 

В межах зустрічі сторони переглянули промоційні ролики Львівщини та провінції Сичуань та порушили питання налагодження контактів між бізнесменами.

 

Гості із КНР також ознайомили Олега Синютку із потенціалом свого регіону та наголосили на наявності значних можливості в реалізації спільних проектів.

 

«Ми ретельно стежимо за розвитком Львівщини, і варто відзначити, що вам вдалося дуже гармонійно налагодити культурний та економічний розвиток регіону. Львівська область залучає новітні технології у різних галузях, тож разом ми можемо реалізувати багато проектів у різноманітних сферах», – зауважив президент Торгово-промислової палати провінції Сичуань Чень Фан.

 

На завершення зустрічі сторони обмінялися угодами про про міжрегіональне співробітництво.

 

Довідково:

 

Сичуань – провінція на півдні центральної частини Китаю. Столиця і найбільше місто – Ченду. В провінції розвинене сільське господарство – вирощуються рис і пшениця; провінція займає перше місце серед провінцій КНР з виробництва свинини і друге – зі збору коконів шовкопряда. Частка провінції у виробництві вина в країні складає більше 20%.

 

На території провінції зосереджено більше половини покладів ванадію, кобальту і титану в КНР, а також значні запаси залізної руди та інших мінеральних копалин.

 

У провінції розвинені автомобільна, аерокосмічна, металургійна, харчова, будівельна та текстильна галузі промисловості. Провінція є стратегічною з точки зору оборонної промисловості та розвитку науково-технічного потенціалу Китаю. Основною визначною пам’яткою з точки зору екологічного туризму є заповідник і розплідник панд і Інститут панди в околицях Ченду.КоментаріПохвально коментує:
21:23, вівторок, 5 грудня 2017
 

Десь з 1998 р. по 2007р. Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут мав плідну співпрацю з провінцією Сичуань через Укрспецекспорт в рамках розробки ряду радіотехнічних перспективних систем. Такаж співпраця була і з провінцією Шенсі. На превеликий жаль влада всіх рівнів і керівництво інституту починаючи з 2008р. приклало всіх зусиль до припинення такої співпраці, доведення провідних спеціалістів радіотехнічного напрямку до вимушеного звільнення з роботи, а в кінцевому результаті дефакто до знищення самого інституту. Жаль, що так сталося на державному рівні. А були великі перспективні напрацювання на майбутню співпрацю, яка б дозволила залучати молодих спеціалістів до роботи в Україні, давати підтримку в розвитку Львівських університетів та валютних надходжень в Україну. Хочеться побажати п.Олегу Синютці не допуститись помилок як його попередників так і нинішнього керівництва Укроборонпрому.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:15, середа, 28 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0