Львівщина об’єднала провідних науковців для розробки ефективних та безпечних ветеринарних препаратів

Сьогодні, 5 жовтня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна науково-практична конференція «Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

На конференції зібралися науковці та практики з більш як 20 кран світу. Зокрема, з США, Франції, Великобританії, Грузії, Саудівської Аравії, Лівану, Індії, Анголи та інших країн.

 

«Без наукових та практичних напрацювань буде дуже важко і владі, і бізнесу рухатись вперед у напрямі вирішення проблем у галузі тваринництва. Ті наукові розробки, що сьогодні будуть озвучені, є вкрай важливими для Львівщини, особливо в контексті підписання договору про зону вільної торгівлі та виходу нашої продукції на нові ринки», – наголосив під час вітального слова перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

 

В межах конференції провідні міжнародні вчені представлять передові наукові рішення в сфері ветеринарії та тваринництва, і обміняються досвідом щодо важливих проблем галузі. Зокрема, порушать питання аналізу епізоотичної ситуації в світі та Україні щодо профілактики африканської чуми свиней, а також проведуть дискусію  щодо впровадження системи якості та безпечності у виробництві ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ