Львівщина представила пріоритетні проекти розвитку інфраструктури

Концесійна дорога Львів-Краківець, 2 проекти з будівництва Європейської колії до Львова – пасажирської і вантажної, проект по приміських електричках, завершення робіт у міжнародному аеропорті «Львів», пов’язаних із електричним та навігаційним обладнанням – такі пріоритетні проекти розвитку інфраструктури області представили сьогодні під час громадського обговорення проекту «Національної транспортної стратегії на період до 2030 року». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

«Львівська ОДА подасть ці проекти до Міністерства інфраструктури, ми зберемо проектні команди, виділимо фінансування із гранду Єврокомісії для розробки передпроектних пропозицій. Потім на їхній базі шукатимемо кредитні інвестиційні кошти для реалізації проектів – загалом це близько півмільярда євро», – розповів заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

 

За словами в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Романа Кокотайла, втілення у життя цих 5-ти проектів дасть можливість реалізувати логістичний і транспортний потенціал області.

 

«Переконаний, що задовго до 2030-го Львівщина стане транспортним хабом для перевезення пасажирів та вантажів. Якщо ми і надалі рухатимемось у заданому темпі, вже у листопаді послугами міжнародного аеропорту «Львів» скористається мільйонний пасажир», – наголосив Роман Кокотайло.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ