Львівщина представить 8 найкращих будівельних об’єктів на міжнародному конкурсі

Цього року Львівщина представила на відкритий Міжнародний конкурс “Кришталева цегла” – на найкращу будівельну інвестицію з обох боків східного кордону Європейського Союзу – 8 кращих будівельних об’єктів. Про це повідомила в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

За її словами, на конкурс “Кришталева цегла” – 2016 відібрали такі проекти: житловий будинок у м. Стрий, вул. Дубровського, 5, головний офіс компанії SoftServe у м. Львові на вул. Садовій, 2а, “Данина традиції” у м. Львові, багатоквартирний житловий будинок на вул. І. Рубчака, 21, офісний комплекс з паркінгом бізнес класу “Оптіма плаза” м. Львів, вул. Наукова 7д, “Kvartal praud” багатоквартирні житлові будинки (секції 1,2,3,4) зі вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками у м.Львові на вул. Голубовича, 37, житловий комплекс “ПАРУС” у м. Львові на вул. Липинського, 26 та багатоквартирний житловий будинок з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Львові на вул. Цеховій 1.

 

“11-12 листопада їх візуальну оцінку провели відповідальні експерти Оргкомітету конкурсу та фахівці департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА. За результатами оцінки усі об’єкти рекомендували до участі у конкурсі, – зазначила Оксана Ткачук. – Фінальне засідання Капітули Конкурсу, на якому визначать лауреатів, запланували провести у середу, 23 листопада. Вручення нагород відбудеться 9 грудня”.

 

Зазначимо, Міжнародний конкурс “Кришталева цегла” проводить організаційний комітет Польського Житлового Товариства (філія у м. Люблін) вже 15 років поспіль. Участь ньому можуть взяти будівельні компанії Львівської області, роботи яких відповідають міжнародним стандартам якості, дизайну, архітектури та інженерним рішенням.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ