Львівщина єдина з областей презентуватиме туристичний потенціал на виставці у Литві  

Невдовзі делегація зі Львівщини відвідає Литву задля презентації свого туристичного потенціалу. На міжнародній туристичній виставці “Адвентур 2017″ у Вільнюсі, що триватиме упродовж 20-22 січня, Львівська область буде єдиним представником України. Про це повідомила т.в.о. начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

“На виставці комплексно презентуватимемо туристичний потенціал області із акцентом на гірськолижні та бальнеологічні курорти, – зазначила Наталя Табака. – Таким чином намагаємось створювати позитивний імідж Львівщини як регіону із унікальними туристично-рекреаційними можливостями, а також сприяти розширенню географії туристичних потоків та стимулюванню інвестиційної привабливості області”.

За її словами, “Адвентур” є місцем зустрічі для міжнародного і місцевого туристичного бізнесу. Участь у виставці беруть представники національних та регіональних туристичних агентств, конференц-центрів, готелів, cпа-салонів, авіаліній, туроператорів, торгових асоціацій.

“Виставка дає можливість професіоналам у сфері туризму зустрітися із колегами, покупцями і постачальниками. Зокрема, обговорити під час конференцій такі теми як еко-туризм, оздоровчий та культурний туризм, пляжний відпочинок або відпочинок у місті, пакетні пропозиції або індивідуальні поїздки, а також переглянути презентації”, – резюмувала Наталя Табака.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ