Львівщина заявить про себе на туристичній виставці у Литві

Вже цього тижня, 20-22 січня, у столиці Литовської Республіки стартує туристична виставка “Адвентур 2017″, де Львівщина буде єдиним представником України. Наш регіон презентуватиме департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, а також управління туризму і курортів Львівської ОДА. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Варто наголосити, що у рамках виставки, окрім презентації туристичних можливостей, вже запланована зустріч представників Львівщини із Надзвичайним і Повноважним Послом України у Литві Володимиром Яценківським, а також участь у заходах з нагоди Дня соборності України.

 

“Ми плануємо зустрітися з представниками місцевого самоврядування для налагодження механізмів обміну досвідом в питаннях реформи децентралізації – адже Литва пройшла цей шлях ще у 2010 році, – наголошує директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Поліна Лі. – Такі знання будуть корисними у контексті обміну досвідом із представниками об’єднаних територіальних громад Львівщини. Окрім того, під час зустрічей з представниками місцевої влади ми зможемо окреслити вектори співробітництва у економічній, гуманітарній та культурній сферах”.

 

За її словами, Литва дуже перспективний для співробітництва напрямок. “Сьогодні литовці цікавляться бальнеологічними курортами, шукають інформацію, де відпочити. Тому наше завдання на “Адвентурі” –  розповісти про можливості та переваги Львівщини, зацікавити їх”, – розповідає Поліна Лі.

 

Окрім цього, заплановано зйомки сюжету про Львівщину для литовського телебачення, а також зустріч із представниками української громади.

 

Нагадаємо, що на виставці “Адвентур 2017″ Львівщина комплексно презентуватиме свій туристичний потенціал із акцентом на гірськолижні та бальнеологічні курорти.

 

Довідка:

Адвентур є місцем зустрічі для міжнародного і місцевого туристичного бізнесу, участь в якій беруть національні та регіональні туристичні агентства, конференц-центри, готелі, cпа-салони, авіалінії, туроператори, торгові асоціації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ