Львівщину представили на Одеському Міжнародному туристичному тижні

26-27 квітня 2017 року в межах Міжнародного туристичного тижня в Одесі відбувається чергове засідання Ради туристичних міст і регіонів. Львівщину представив перший заступник голови Львівської ОДА – Ростислав Замлинський. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

«На сьогодні Львівщина входить у ТОП-3 туристичних дестинацій України. І вже декілька років поспіль тримає позицію лідера серед областей, які українці обирають для відпочинку. Обласна державна адміністрація в активній співпраці із туристичним бізнесом проводить активну промо-кампанію для ЗМІ та туристичного бізнесу України та іноземних країн, аби розвинути й популяризувати туристичну дестинацію «Львівщина» – зазначив Ростислав Замлинський.

 

«Відтак, за останні два роки Львівщину відвідали близько 150 журналістів та 70 туроператорів під час інформаційно-пізнавальних турів для представників із Ізраїлю, Азербайджану, Китаю, Польщі, Латвії, Саудівської Аравії, Чехії, Словаччини, Казахстану, Кореї, Вірменії, України . Представлено туристичну привабливість регіону у виставкових та презентаційних заходах в Ізраїлі, Азербайджані, Польщі, Словаччині, Білорусі, Німеччині, Грузії інші, а також організовано численні заходи з популяризації «Львівщини туристичної» – наголосив Ростислав Замлинський  під час свого виступу.

 

Нагадаємо, що до складу Ради туристичних міст входять представники Львівської облдержадміністрації, а також представники міст Львівщини (Львів, Трускавець, Східниця).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ