Львівщину відвідала делегація міністерства оборони США

За словами заступника помічника міністра оборони США з питань євразійського регіону Майкла Карпентера, він позитивно вражений від побаченого.

 

«У п’ятнию, 15 квітня, відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із заступником помічника міністра оборони США з питань євразійського регіону доктором Майклом Карпентером», – повідомили в суботу в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

 

«Очільник області подякував американському високопосадовцю за ту допомогу, яку надає США Україні, і за ту підтримку, яку відчуває наша держава з відновлення незалежності і цілісності. Далі під час зустрічі обговорили питання продовження співпраці України та США у сфері безпеки, зокрема, про реформування української армії.

 

Олег Синютка зазначив: «Нині українська армія стала форпостом для усього цивілізованого світу. Вона зупинила російську армію. Тепер у нашій армії відбувається реформа. Важливо, як наголосив очільник Львівщини, щоб наша армія реформувалась за новими стандартами, за стандартами НАТО».

 

Своєю чергою, Майкл Карпентер наголосив: «Ми хочемо сприяти посиленню українській міці, ви могли дати відсіч агресору», і розповів про те, яку допомогу США надали, і про те, що вони і надалі планують її здійснювати».

 

Також він відзначив позитивні зрушення в Україні. Однак, на його думку, зараз головне наше завдання – продовжувати реформи, подолати корупцію. Заступник помічника міністра оборони США з питань євразійського регіону Майкл Карпентер розповів, що він приїхав сюди, аби на власні очі побачити, як проводиться навчальний процес на Яворівському полігоні.

 

Побувавши там, Майкл Карпентер був позитивно вражений від побаченого, і цю інформацію обов’язково передасть на батьківщині. Також американський високопосадовець наголосив на тому, що США і надалі буде партнером України у сфері оборони та безпеки».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ