Львівська міськрада впорядкувала доступ громадськості на засідання сесій

Львівська міськрада змінила правила доступу мешканців на засіданні сесії. Відтепер кількість присутніх на засіданнях представників громадськості буде обмежена кількістю стільців у відповідному секторі сесійної зали. За відповідні зміни до регламенту ради під час засідання сесії у п’ятницю, 2 березня, проголосували 46 депутатів.

 

Раніше не допустити на засідання сесії могли лише тих, хто відмовлявся показати документи. Тепер кількість присутніх на засіданні громадян буде чітко обмежена – не більше, ніж кількість стільців у секторі для громадськості в сесійній залі. Усіх, кому не вистачило стільців, на засідання не пускатимуть.

 

При цьому першочергове право на місце в сесійній залі мають ті мешканці, які записалися на виступ під час засідання, а також львів’яни, яких безпосередньо стосуються проекти ухвал (наприклад, може прийти на сесію мешканець, який претендує на одержання земельної ділянки).

 

Львів’яни, які бажають виступити на засіданні сесії, мають записатися на виступ в управлінні «Секретаріат ради» не пізніше, ніж за дві доби до засідання.

 

«Це дозволить резервувати місця для мешканців. Такі зміни були проговорені з громадськістю та отримали позитивну реакцію», – сказав під час обговорення проекту ухвали начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

 

Джерело: zaxid.netКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ