Львівська міськрада запровадила мораторій на встановлення нових МАФів

Депутати Львівської міськради прийняли мораторій на встановлення нових МАФів у місті до кінця 2019 року. За таке рішення під час сесії 2 березня проголосували 46 депутатів, повідомляє Zaxid.net.

«Встановити мораторій на доповнення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові новими тимчасовими спорудами терміном до 31.12.2019», – йдеться у тексті ухвали.

 

Окрім цього депутати ЛМР продовжили до кінця травня 2018 року дозволи на підприємницьку діяльність у близько 1600 МАФах, які зараз встановлені у місті. При цьому управління комунальної власності ЛМР при укладанні нових договорів із підприємцями зобов’язали рекомендувати не торгувати алкоголем у МАФах.

 

«Після завершення цього терміну, якщо до підприємців не буде зауважень щодо документів чи розміщення споруд, ми пропонуємо продовжувати дозвіл на ведення підприємницької діяльності до 31 травня 2020 року», – заявила під час обговорення цього питання у сесійній залі директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

 

За її словами, до травня 2018 року департамент містобудування має розробити нову схему розміщення МАФів у Львові, яка й регулюватиме встановлення тимчасових споруд.

 

Окрім того депутати мають створити робочу групу, яка розглядатиме пропозиції щодо вилучення МАФів із цієї схеми.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ