Львівська обласна рада збільшить допомогу політрепресованим

Львівська обласна рада з ініціативи депутатів від фракції ВО «Свобода» при формуванні проекту обласного бюджету на 2017 рік передбачить збільшення надання одноразової адресної допомоги жертвам політичних репресій.

«Проект рішення про надання одноразової адресної допомоги реабілітованим за статтями 1,3  Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій був зареєстрований 28 березня 2016 року. На момент реєстрації в обласному бюджеті на 2016 рік було передбачено 350 грн реабілітованим за статтею 3 і потерпілим від політичних репресій.

Після внесення змін до показників обласного бюджету в квітні 2016 року за пропозицією ВО«Свобода» у Львівській обласній раді допомога цим категоріям громадян до Дня Незалежності України з обласного бюджету на одну особу склала 500 грн. Реабілітовані за статтею 1 (політв’язням) виплачено по 1000 грн.

Під час сьогоднішнього сесійного засідання свободівці ініціювали передбачити збільшення надання допомоги жертвам політичних репресій в обсязі на рівні мінімальної заробітної плати, яка буде у 2017 році. Депутати таку ініціативу не підтримали, а натомість звернулися до департаменту фінансів з проханням знайти можливість збільшити надання допомоги жертвам політичних репресій у наступному році»,  –  зазначив Михайло Нискогуз.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:29, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0