Львівська облрада просить Порошенка активізувати процес звільнення Савченко

Львівська облрада просить Порошенка активізувати процес звільнення Савченко

Львівська обласна рада звернулася до Президента України з проханням задіяти всі можливості та реалізувати заяви та наміри, задекларовані владою України, щодо звільнення української льотчиці Надії Савченко із полону.

 Таке звернення депутати прийняли під час сесії Львівської обласної ради у вівторок, 15 березня, інформує кореспондент «Вголосу».

У своєму зверненні депутати нагадують, що, протестуючи проти свавілля Путіна та його суддів, Надія Савченко вдруге оголосила голодування і не скориться навіть у разі смертельної небезпеки. До неї не допускають лікарів, порушуючи принцип гуманності і нехтуючи всіма нормами моралі.

«Східний сусід діє з порушенням усіх міжнародних норм та основ демократичного світу, здійснюючи незаконне судилище над борцем за свободу свого народу. Ми не маємо права втрачати жодної хвилини в боротьбі за наш символ незламності та любові до Батьківщини, яким є Надія. Морально стійка і незламна, вона кладе на вівтар своєї боротьби за Незалежність України єдине, що у неї залишилося – власне життя», – наголошують депутати ЛОР.

Вони звертаються до Президента України з проханням задіяти всі можливості для звільнення української льотчиці.

«Лише Президент України має можливість згуртувати зусилля: світової спільноти, міжнародного політикуму, дипломатичного корпусу для тиску на Російську Федерацію з метою звільнення політв’язнів Кремля! Наші патріоти мають повернутися на Батьківщину живими. До боротьби за Надію має долучитися кожен!», – написано у зверненні.

Нагадаємо, Волинська облрада 11 березня  ухвалила звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо підтримки незаконно ув’язненого народного депутата України Надії Савченко, в якому вимагає активніше тиснути на Російську Федерацію і застосувати персональні санкції проти Путіна.

 

ТЕГИ:


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:41, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:24, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0