Львівська політехніка – Еколенд: школа пізнання, радості, успіху

Днями у Львові відбулося урочисте відкриття одного незвичайного навчального закладу — спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня “Освітній центр “Політехнік — Еколенд”.   Подібних навчально-оздоровчих закладів у столиці Галичини вже три. Їх творці вирішили втілити в життя модель безперервної освіти: Центр розвитку дитини — Початкова школа — Академічна гімназія — Національний університет “Львівська політехніка”. Про це повідомляє прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”.

 

Навчально-виховний процес у центрі заснований на єдиній для вчителя та учня системі цілей і завдань навчання та виховання, які відповідають сучасним вимогам, індивідуальному підході до кожного школяра для уникнення перенавантаження та з врахуванням його особистих потреб, поєднанні традиційних та інноваційних методичних прийомах роботи для урізноманітнення форм проведення занять.

 

Окрім загальнообов’язкових предметів, у центрі “Політехнік-Еколенд” планується поглиблено вивчати англійську мову, проводити заняття з розвитку логічного і творчого мислення, музики і живопису, діятимуть факультативи з логіки,  з дітьми спілкуватиметься  психолог. Навчально-оздоровча програма включає різноманітні гуртки, студії та секції, зокрема, тут працюватимуть школа мистецтв ЕкоАрт, вокальна та танцювальна студії, діти займатимуться хореографією, іноземними мовами, спортом. Навчальний заклад працюватиме повний день: з дев’ятої години ранку і до шостої вечора. У одному класі навчатимуться не більше 16 дітей.

 

Створила цей напрочуд гарний дім для дітей відома львівська холдингова компанія “Екодім”. Як розповідає засновниця Еколенду Маріанна Ігнатенко, відкриваючи новий навчальний заклад, ми мали на меті представити широкій громадськості його широкі інноваційні можливості.  Частина з цього реалізована в подібних центрах, що  діють у  в Шевченківському та Галицькому районах міста. Тепер ми маємо змогу це робити у новому сучасному приміщенні добудованої школи-садка в Сихівському районі”.

 

Директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету “Львівська політехніка” доцент Олександр Захар’яш нагадав, що свого часу між “Еколендом”, Львівською академічною гімназією та Львівською політехнікою була підписана угода про співпрацю. Нині вона успішно реалізується.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ