Львівське лікарське товариство відзначає 150-річчя з дня заснування

Упродовж, 19-21 жовтня на Львівщині відбуватимуться урочистості з нагоди 150-річчя Львівського лікарського товариства. У межах заходу проведуть Міжнародну наукову конференцію за участі представників українських і польських медичних організацій.

“Під час конференції відбуватимуться наукові доповіді з різних напрямків: травматологія, онкологія, бойова травма, це те, що зараз є актуальним для України. Вважаємо що таким досвідом потрібно ділитись з усіма тому що не тільки наші воїни воюють але й інші країни мають миротворчі контингенти де солдати перебувають у напружених точках.  В останній день конференції відбудеться урочисте відкриття пам’ятної дошку у ратуші, де власне було організоване Львівське лікарське товариство”, – про це повідомив сьогодні під час відкриття конференції в.о. директора ДОЗ ЛОДА Андрій Голдун.

За словами організаторів, окрім конференції відбуватимуться пленарні засідання, а також урочистості у Національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

“Програма буде насиченою, основна мета  – об’єднати професійну діяльність і українських і польських лікарів”, – зазначив Олег Дуда, голова Українського лікарського товариства.

Зазначимо, захід організовує Українське лікарське товариство за сприяння департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Довідково:

Товариство галицьких лікарів, створене у 1867 р. відповідно до змін у статуті у 1877 р. виникли секції, найпотужнішою із яких була львівська. А вже у 1900 р. організували Львівське лікарське товариство у складі Товариства галицьких лікарів.

Ці об’єднання функціонували до 1939 р. та безумовним їхнім досягненням за понад 70 років успішної діяльності стало покращення рівня надання медичної допомоги населенню Львова та прилеглих територій, поступове вдосконалення системи охорони здоров’я краю.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ