Львівське трамвайне депо капітально оновлять

Управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради оголосило проведення інвестиційного конкурсу для реалізації проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“. Про це інформують у ЛМР.

Інвестиційний проект передбачає залучення інвестицій для реконструкції будівель та споруд, приміщень у будівлях на вул. Вітовського, 57 і вул. Братів Тимошенків, 4 відповідно до чинного законодавства, умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора для реалізації проекту реконструкції трамвайного депо. Метою проекту є створення у Львові сучасного інноваційного комплексу для розвитку креативної, інтелектуальної та іншої діяльності, заходів для розвитку бізнесу і підприємництва, навчання та діяльності різних категорій населення.

«Ми оголосили інвестиційний конкурс на пошук інвестора для реконструкції і ревіталізації нашого трамвайного депо на вул. Вітовського, з метою створити у цьому комплексі сучасний креативний інноваційний центр. Ми вивчали світовий досвід і зараз всюди є дуже популярно відновлювати старі промислові будівлі, серед який є приклади старих депо та заводів. Ми дуже сподіваємося, що знайдеться інвестор, який оцінить таку харизматичну будівлю, якою є наше трамвайне депо. Є ряд критерій, які Львівська міська рада чітко прописала в цьому конкурсі.

Конкурс триває з 14 липня до 28 серпня. Охочі звертаються до нас – в управління інвестицій та проектів – ми надаємо тендерну документацію, конкурсні умови, де детально розписано вимоги до інвестора і до облаштування цього об’єкту. Отож, ми закликаємо всіх звернути увагу на цей конкурс, адже це приміщення є унікальним у нашому місті і така можливість буває лише раз, тому ми чекаємо пропозицій від українських та іноземних інвесторів.

У нас діє інвестиційна комісія, яка складається з 12-ти представників: 6 представників виконавчих органів, 6 – депутати. Ми приймаємо заявки до 28 серпня, пропозиції будуть відкриті 29 серпня і ми матимемо 2 тижня для вивчення пропозицій, після чого колегіально оберемо переможця конкурсу.

Оскільки приміщення у плачевному стані, але є дуже цінне, то до нього потрібно дуже бережно віднестись і реставрувати. Обов’язковою вимогою є те, що не можна змінювати зовнішні форми цього приміщення, воно повинне бути збережене таким, яким воно є. Всередині там повинні бути облаштовані актуальні простори за всіма останніми світовими вимогами. За попередніми оцінками інвестиція у реконструкцію і реставрацію цього трамвайного депо сягатиме орієнтовно 5 млн. доларів, але все залежить від того, що і як там буде облаштовано.

Площа приміщень становить 5,3 тис. кв. м і у конкурсній документації прописано, що це робочі простори, спільний простір, центр навчання та розвитку, майстерні, парковий простір, автомобільний та велосипедний майданчик, простір для організації подій, зона кафе, де люди зможуть випити кави та перекусити (головна вимога – щоб це не був один великий ресторан, адже більшість приміщень повинні займати функціональні простори) тощо.

Приміщення трамвайного депо надзвичайно цікаве, там можна буде і попрацювати, і відвідати різні події, тому це місце буде цінне і для туристів. В основному, ми сподіваємося, що цей комплекс буде для львів’ян, щоб стимулювати креативно-інноваційну діяльність власне мешканців нашого міста», – зазначила начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

«Сьогодні Львів є важливим елементом європейської та світової інноваційної системи. Через найближчих 5 років у Львові буде утворено інноваційний простір, що об’єднуватиме два кластери: першим і ключовим центром буде власне цей інноваційно-креативний простір у трамвайному депо, який буде зроблений за найкращими світовими стандартами, а також буде ще ІТ парк та простір в одному зі старих заводів.

Трамвайне депо стане серцем життя інноваційного Львова, хоча це приміщення вже й зараз живе. Цього тижня там проходять заходи у межах тематичного тижня, присвяченого інтегрованому плануванню громадського простору, проводять різні воркшопи, тому люди вже звикли туди приходити. Я думаю, що трамвайне депо на Сахарова стане прикладом, як в Україні треба ревіталізовувати старі депо і давати їм нове життя з точки зору нових викликів», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Детальніше про проведення інвестиційного конкурсу для реалізації проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ тут або по тел. (032) 254-60-06 – управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ