Львівські медичні установи забезпечені препаратом «Інгавірин»

Міські медичні установи забезпечені препаратом «Інгавірин», який за механізмом дії впливає на вірус грипу. Так, за кошти міського бюджету було закуплено 1000 упаковок цього препарату, які розподілені між стаціонарними медичними установами міста. Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Вчора міські установи отримали препарат «Таміфлю» (25 упаковок) і «Реленза» (80 упаковок). Препарати розподілені між Лікарнею швидкої медичної допомоги, де найбільше важких хворих, і 5-ю лікарнею, де є пульмонологічне відділення. Але за кошти міського бюджету було закуплено препарат «Інгавірин» (1000 упаковок), який тепер є у кожній нашій стаціонарній установі. Цей препарат теж за механізмом дії впливає на вірус.

 

Медичні працівники, вчителі, водії громадського транспорту, продавці супермаркетів – це все групи ризику, тому що вони постійно спілкуються з людьми. Тому ми, коли закуповували цей препарат, дозволили його призначати, в разі захворювання, і медичним працівникам. Станом на вчора, зареєстровано 100 захворілих на ГРЗ медичних працівників», – розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

 

«Поки що у нас немає підстав говорити про надзвичайну ситуацію. Ситуація контрольована, виглядає легшою, ніж 2009 року, коли ми вперше зіткнулися з цим грипом. Головне, щоб населення приймало правильні рішення, тому що грип для більшості людей – неважке захворювання. Але коли говоримо про вірус грипу АH1N1, то для незначної кількості людей перебіг може бути важким. Якщо впродовж 2-3 днів на фоні лікування ви не відчуваєте покращень, залишається висока температура, ламає тіло, блювота, відсутність апетиту, сонливість – треба негайно звернутися в стаціонар. Третя доба від початку гострого захворювання і важкого перебігу – це межа, треба бути в стаціонарі. Тому ми закликаємо не відмовлятися від госпіталізації. Ми завжди знайдемо місце для госпіталізації та лікування. Тому що в домашніх умовах при такому перебігу неможливо досягнути терапевтичного ефекту. Такі пацієнти завжди потребують кисень. Вдома промоніторити рівень кисню неможливо. А у нас в приймальних покоях є пульсоксиметри. Рентген завжди відстає від вірусної пневмонії, тому дуже важливо вчасно звертатись.

 

Я прогнозую, що в п’ятницю, коли повторно збереться комісія ТЕБ та НС для аналізу ситуації, ми будемо схилятися до відновлення навчання. Думаю, до кінця тижня при тій ситуації, яка є сьогодні, захворювання піде на спад», – додав Володимир Зуб.КоментаріОксана коментує:
21:21, вівторок, 2 лютого 2016
 

25 упаковок Таміфлю для всіх “Міських установ” – це звичайно круто!
А 1000 упаковок Інгавірину (розробник і виробник – компанія “Валента Фармацевтика” Росія) -препарат який крім країн СНД ніде у світі не застосовується через відсутність науково доведенного ефекту – дякуєм за підтримку Російського товаровиробника!

Оксана коментує:
21:27, вівторок, 2 лютого 2016
 

25 упаковок таміфлю для всіх “Міських установ” – це круто !
А 1000 упак. інгавірину(виробник “Валента Фармацевтика” Росія) – це гарна підтримка російського товаровиробника купівлею препарату який ніде крім країн СНД не застосовують через відсутність науково доведенного ефекту. В США і Європі про інгавірин навіть не чули !

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ