Львівські медики зібрали і передали для бійців АТО 1 161 066 грн

За минулий рік амбулаторну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я міста надано 320 учасникам АТО, стаціонарну – 60 учасникам, пільгове медикаментозне забезпечення здійснено 27 особам, стоматологічну допомогу – 35 учасникам АТО. Впродовж 2014-2015 років УОЗ і ЗОЗ зібрали і передали для бійців АТО 1 161 066 грн. Про це вчора на підсумковій прес-конференції повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

 

«Якщо 2014 року наші зусилля були скеровані на те, щоби допомагати мобілізованим бійцям оснащенням, бронежилетами, касками, то в 2015 році люди почали демобілізовуватися і повертатися до Львова. Частина з цих людей має травми, психологічні проблеми. Ми тримаємо кожну сім’ю учасника АТО і кожну сім’ю загиблого під своїм наглядом, надаємо консультативну і стаціонарну допомогу, якщо в тому є потреба.

 

На початку минулого року ГО «Т-helpers», 24 канал і управління охорони здоров’я спільно створили  навчальний фільм про надання невідкладної допомоги на полі бою. «Т-helpers» – це громадська організація лікарів, яку очолює Наталія Іжицька (працює на базі Лікарні швидкої медичної допомоги). Ці люди їздили на полігон і вчили призваних бійців, які готувалися до відправлення на фронт, навиків надання первинної медичної допомоги. Ми збирали гроші, вони формували аптечки для кожного бійця. Лікарі фізично не встигали бійців навчати, тому з’явилась ідея зняти фільм про те, як вести себе безпосередньо на полі бою під вогнем, як евакуювати постраждалого з військової техніки на полі бою. Цей фільм переданий в усі військові інституції, є на сторінці управління охорони здоров’я у фейсбуці.

 

За 2 роки ми зібрали понад 1 млн. грн., передали громадським організаціям, які займалися оснащенням мобілізованих бійців», – розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:30, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:00, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0