Львівські пауерліфтери організовують турнір на підтримку військових

13 березня у Львові відбудеться благодійний турнір з пауерліфтингу (силове триборство), який організовують Волонтерський Полк ЛНУ та Sport Club Lviv.

Під час турніру організатори проведуть збір коштів на підтримку українських військових в зоні АТО.

У день змагання за результатами зважування учасників розподілять на групи за ваговими категоріями: до 75, 90 та 105 кг. Кожному учаснику надається три спроби у кожній вправі (станова тяга, жим штанги лежачи, присідання зі штангою).

Найбільша піднята вага в кожній вправі зараховується до суми триборства. Спортсмен, який показав найкращу суму, стає переможцем у своїй ваговій категорії. Інші учасники класифікуються відповідно до набраної суми. Якщо два учасники показують однаковий результат у сумі триборства або в окремій вправі, то перевагу має спортсмен, який має меншу масу власного тіла.

Учасники турніру повинні сплатити внесок 50 грн. Усі кошти зі змагань передадуть українським військовим, які перебувають в зоні АТО. Переможці отримають місячні абонементи у залі Sport Club Lviv.

Змагання відбудеться у спортивному залі Sport Club Lviv (вул. Пасічна, 93б). Дата проведення – неділя, 13 березня о 12:00.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ