Львівські перевізники, що відмовляються перевозити пільговиків, роблять це незаконно – Щир

Законодавство щодо пільговиків на сьогодні залишається чинним, тому відмова водіїв деяким категоріям пільговиків у безкоштовному проїзді незаконна. Про це повідомив начальник управління транспорту Львівської міськради Віктор Щир, передає «Вголос».

 

Віктор Щир пояснив, що громадська організація «Асоціація перевізників Львівщини» звернулася до перевізників з пропозицією з 8 лютого відмовити деяким категоріям пільговиків у безкоштовному проїзді. Зокрема, під немилість попали пенсіонери за віком.

 

«В управління транспорту вчора надійшло декілька скарг від мешканців, яким було відмовлено. А також телефон розривався від дзвінків, коли люди запитували, чи правда, що скасують пільговий проїзд для пенсіонерів. Ми відповідали, що законодавство на сьогодні є чинним, жодних змін не відбулося. А такі дії з боку водіїв – відмова чи погрози – є незаконними», – розповів Щир.

 

За його словами, скарги надходили на всіх перевізників, окрім «Успіх-БМ», у тому числі й на маршрути ЛКП «АТП№1». Віктор Щир додав також, що обдзвонив учора директорів усіх фірм-перевізників і вони погодилися дати команду водіям, щоб ті не чіплялися до пільговиків.

 

Якщо ж водії продовжуватимуть самоуправство, управління транспорту писатиме лист-претензію на перевізника про те, що він не виконує умови договору. А оскільки цього року мають відбуватися нові конкурси на визначення переможців щодо перевезення громадян, такі листи-претензії можуть вплинути на конкурсну комісію і відняти кілька балів у перевізників.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:51, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0