Львівські стендовики – серед переможців Чемпіонату України

На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності завершився Чемпіонат України серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП та СК (дорослі, юніори) зі стрільби стендової. Про це інформують у прес-службі львівської облдержадміністрації. 

Переможцем Чемпіонату України на круглому стенді (skeet) став Георгій Іпатов (Київська обл.), випередивши у фіналі свого суперника, одесита Івана Лоїка лише у перестрілці. ІІІ місце в активі львів’янина Андрія Кобзарука (ЦОП/ШВСМ),

Серед жінок найвлучнішою виявилась Ірина Маловічко з  Одеси, а Ніка Мільчева також представниця Одеської області – ІІ місце. На ІІІ місці  Лариса Склярець з Чернігова.

Найсильнішим юніором на круглому стенді став Максим Півень (Донецька обл.). ІІ місце в одесита Олександра Дмитрієва, ІІІ місце за Артемом Скорецьким з Одеси.

Переможцем чемпіонату на траншейному стенді став Тєльний Ігор (Київська обл.), другу позицію  посів львів’янин Олександр Білько (ШВСМ/ЦОП), а трійку призерів замкнув також представник Львівщини Андріан Корчинський (ШВСМ/ЦОП).

Ще одну нагороду до скарбнички львівської області додав юний Ростислав Маркевич (ЗСУ/КДЮСШ СКА), здобувши перемогу над суперниками своєї вікової групи – юніори на траншейному стенді. ІІ місце у представника Київщини – Михайла Органіщука. Бронзова нагорода у представника Вінниці – Дмитра Фомінова.

У жіночих змаганнях на траншейному стенді перше місце здобула львів’янка Охотська Олена (ШВСМ/ЦОП), на ІІ місці Данілова Юлія (Київська), ІІІ місце – Кирпичнік Ольга (м.Київ).

Золоту нагороду у молодшій віковій групі (юніорки) здобула львів’янка Булгакова Надія (ШВСМ/ЦОП ), також бронзова нагорода в активі юної представниці Львівщини Надії Білько (ЦОП), ІІ місце у киянки Марії Клєкової.

В командних змаганнях серед змішаних команд на траншейному стенді переможці та призери розташувались наступним чином:

1 місце – команда Львів-1 в складі:

мс Охотська Олена

мс Білько Олександр

2 місце – команда Львів-1 в складі:

мс Михайлюкова Вікторія

мс Корчинський Андріан

3 місце – Київська обл.

На круглому стенді в командних змаганнях серед змішаних команд переможці та призери розташувались наступним чином:

1 місце – команда Одеса-1

2 місце – Чернігівська обл.

3 місце – Одеса-2КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ