Львівський Центр надання послуг учасникам бойових дій звітує про чотиримісячну роботу

Сьогодні, 15 вересня, під час пленарного засідання Львівської міської ради було поінформовано про діяльність Львівського Центру надання послуг учасникам бойових дій. Також тимчасово виконуюча обов’язки керівника Центру Оксана Рубай зауважила, що з наступного місяця команда Центру зможе надавати послуги вже у виділеному на це приміщенні – на вул. Пекарській, 41. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як розповіла Оксана Рубай, Центр надання послуг учасникам бойових дій покликаний допомагати учасникам бойових дій, учасникам війни і членам їх родин, а також сім’ям загиблих учасників АТО.

 

«Основним є охоплення соціальною роботою, інформаційними, юридичними, психологічними, а також соціально-медичними та соціально-економічними послугами. Серед завдань Центру – консультування громадських організацій, які мали можливість працювати у Центрі, комунікація з органами місцевої влади щодо ефективнішого надання послуг, а також моніторинг  вирішення питань учасників АТО та членів їх сімей», – зазначила Оксана Рубай.

 

За її словами, за чотири місяці роботи (Центр запрацював з кінця травня 2016 року) у Центр звернулося 3575 учасників АТО чи членів їх родин. І основна частина звернень – оздоровлення-реабілітація, інформаційна, юридична послуги і психологічна підтримка.

 

Також за цей час у межах  Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей певною пільгою скористалася 4 461 особа на загальну суму понад 15, 5 млн. грн.

 

Окрім того, Центр спільно із владою, громадськими організаціями і активістами організовує дитячо-розважальні та пізнавальні заходи, тренінги, різноманітні поїздки тощо.

 

«У Центрі працює дуже хороший, активний колектив,  і на сьогодні ми бачимо тільки незначну частину тієї великої праці, яку роблять працівниками, адже тисячі людей пройшли через Центр. Таких Центрів немає у інших містах України», – зауважив міський голова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ